la liga

U Cadizu su o ovome mogli samo sanjati; prije dva tjedna šokirali su Real u Madridu, a sada su ga i preskočili na tablici

30.10.2020 u 23:12

Nogometaši Cadiza nastavljaju niz uspjeha u španjolskoj La Ligi u kojoj su u petak stigli do svoje četvrte pobjede svladavši kao gosti Eibar sa 2:0 (2:0) u prvom dvoboju 8. kola.

Gosti su do pobjede stigli postigavši dva pogotka pred kraj prvog poluvremena u razmaku od dvije minute. U 37. minuti je Negredo glavom svladao domaćeg vratara, a u 40. minuti je Sanchez pogotkom završio brzu kontru gostiju.

Povratnik među španjolske prvoligaše Cadiz je u osam nastupa sakupio 14 bodova i nalazi se na drugom mjestu. Trenutno je ispred Reala, kojeg su senzacionalno prije dva tjedna pobijedili na stadionu Alfredo di Stefano 1:0.

Istina, Cadiz ima i dvije utakmice više od Reala, no sasvim sigurno za ovu momčad trenutni poredak i više je od ostvarenja sna.

Vodeći Real Sociedad ima isti broj bodova iz sedam utakmica.

Treći je aktualni prvak Real Madrid sa 13 bodova iz šest nastupa. Eibar je ostao na osam bodova i nalazi se na 11. mjestu.