A ŠTO DA SU IZGUBILI...

Trener vrijeđao Srnu, Eduarda i suigrače

05.03.2012 u 14:08

Loše su u nastavak sezone krenuli nogometaši Šahtara. U 21. kolu ukrajinskog prvenstva pred svojim su navijačima odigrali samo 1-1 protiv Dnjipra i već su nakon prvog proljetnog ispita povećali zaostatak za kijevskim Dinamom

Na odigran dvoboj osvrnuo se kapetan Darijo Srna.

Bila je to teška utakmica, imali smo više prilika, ali Dnjipro je imao više sreće. Međutim, još uvijek imamo šanse za obranu naslova. Možda smo ih malo smanjili ovim rezultatom, ali sve je u našim rukama. I u prošlosti smo bili u teškim situacijama. Nismo sretni, ali život ide dalje,' kazao je Srna za službenu klupsku web-stranicu.

Na upit što je njemu i suigračima nakon utakmice rekao trener Mircea Lucescu, Srna je odgovorio:

'A što je trebao reći? Vikao je, psovao...'

Na kraju je kapetan hrvatske reprezentacije kratko odgovorio i na pitanje kako se osjeća nakon velikog broja prekršaja koje su na njemu napravili Dnjiprovi nogometaši:

'Vrlo loše.'

Srna je, spomenimo, odigrao svih 90 minuta, dok je Eduardo ušao u 59. minuti. Kod gostiju u kadru nije bili ni Nikole Kalinića, ni Ivana Strinića.

Dinamo Kijev, koji je u nedjelju svladao Arsenal s 1-0, ima tri boda više od Šahtara na vrhu ljestvice.