ostali bez dva boda

Trener Juventusa Pirlo izgubio živce zbog skupo plaćene zvijezde, a na zanimljiv način dotakao se i Ronalda koji je igrao jako loše, ali…

17.12.2020 u 11:08

Nakon što su Juventus i Atalanta odigrali 1:1, u sklopu 12. kolu talijanske Serie A, ljuti je bio trener domaće momčadi Andrea Pirlo koji je o jednom igraču rekao više nego je trebalo

Podsjetimo, je Juventus je poveo golom Chiese u 29. minuti, a za Atalanta je izjednačio Freuler u 57. minuti.

Osim loše igre Ronalda, koju su mnogi opisali jednom od njegovih najgorih otkad je član Juventusa, najviše se govori o nevjerojatnom promašaju Španjolca Alvara Morate, nekadašnjeg igrača Reala koji je stigao na posudbu iz madridskog Atletica, još na početku utakmice u 12. minuti kada je imao puno boljih rješenja, ali je zakomplicirao čistu situaciju da bi na kraju pokušao zabiti 'mangupski' petom, a ispalo je jako loše (dodavao Ronaldu pa nakon toga težio ekshibiciji, op..a).

Trener Juventusa Andrea Pirlo, kojem je prvi pomoćnih hrvatski stručnjak Igor Tudor, bio je bijesan nakon utakmice jer je svjestan kako su izgubili dva važna boda.

'Ta situacija me zaista jako razljutila! To je nešto što si ne smijemo priuštiti jer takve prilike mogu potpuno promijeniti tijek utakmica', kazao je Pirlo nakon utakmice.

'Znate, morate imati lucidnost da bi u pravom trenutku donijeli pravu odluku. No, u toj situaciji toga nije bilo. No, osim što je Morata odigrao sjajnu utakmicu eto dogodilo mu se da nije zabio gol', pokušao je smiriti tenzije.

No, zanimljivo Pirlo se nije usudio kritizirati Cristiana Ronalda koji je promašio jedanaesterac u 61. minuti koji bi Juventusu donio velika tri boda.

'Da šteta jer bi nam taj gol jako pomogao, ali eto takve stvari se događaju', dodao je znakovito Pirlo koji se očito ne želi zamjeriti najboljem igraču. Važe svaku riječ...