poraženi i u Puli

[VIDEO] Trener Hajduka Hari Vukas zavapio nakon trećeg uzastopnog poraza: 'Nismo pravi već neko vrijeme. Ništa ne štima!'

31.10.2020 u 20:27

Trener Hajduka Hari Vukas priznao je kako već neko vrijeme ništa nije kako treba u njegovom klubu

Hajduk je i u trećoj utakmici zaredom upisao poraz. Ovoga puta prejaka je bila posljednja Istra koja je slavila s 1:0 golom Mateja Vuka, dok je Hajduk 10 minuta ranije promašio penal. Trener Hajduka Hari Vukas svjestan je da već dugo Hajduk nije konkurentan.

• +5
Istra 1961 - Hajduk Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic / CROPIX

'Nažalost, izgubili smo utakmicu ili bolje rečeno, nismo u pravom momentu već duže vremena. Ništa ne štima, iako se moram vratiti na period od Šibenika. Momci su u tih 15 dana dobro trenirali i nemam praktički nikakve zamjerke. To je izgledalo dobro u pripremi i na treninzima. Nažalost, to nismo uspjeli pretočiti na teren', rekao je Vukas nakon utakmice.

Hajduk je nakon 10 odigranih kola šesti s 10 osvojenih bodova iz osam odigranih utakmica. Prvi Dinamo, koji je bijelima i najveći rival, već sada bježi 12 bodova i to je još jedna neuspješna sezona za Splićane koji ne mogu pobijediti gotovo nikoga.

'Prvo poluvrijeme smo se tražili. Bilo je loših kretnji bez lopte. Ovako čvrstu i agresivnu obranu možeš razbiti samo kretnjama bez lopte i pronalaženjem slobodnih suigrača u međuprostoru. Nismo to radili', rekao je Vukas pa dodao:

'Prvo poluvrijeme je bilo u egalu, iako moramo priznati da je Istra imala puno opasnije situacije nego mi. U drugom poluvremenu smo izašli puno bolji i konkretniji. Mislim da smo kontrolirali utakmicu. Istra nije bila opasna kao u prvom dijelu. Imali smo penal, ali nismo ga iskoristili. Nakon prekida smo primili gol i, nažalost, izgubili. Treba prespavati noć, vidjeti, analizirati, ali je činjenica da moramo biti puno bolji', zaključio je Vukas.

Slaven Belupo-Osijek0:1
Istra 1961-Hajduk1:0