REAKCIJE POSLIJE REMIJA

Trener Dinama Igor Jovičević pokušao objasniti zašto mu momčad u Gorici nije potvrdila titulu, a otkrio i što ga kod njegovih igrača veseli

21.06.2020 u 07:53

Trener Dinama Igor Jovićević, nakon 0:0 u susretu 30. kola Hrvatski Telekom Prve lige kod Gorice, istaknuo je da su došli s namjerom da nametnu svoju igru, ali nisu uspjeli probiti tvrde domaćine

Nogometaši Dinama su pobjedom protiv Gorice mogli osigurati još jedan naslov hrvatskog prvaka, ali stvari se nisu odvijale kako je to trener Jovićević planirao.

'Željeli smo u Gorici osigurati naslov, došli smo s namjerom da nametnemo svoju igru i diktiramo ritam. No, u prvom poluvremenu imali smo problema u obrani, a Gorica se lako otvarala u napadu i stvarala nam je probleme. U drugom poluvremenu smo se konsolidirali i bilo je puno bolje. Moramo biti agresivni, ići na suparničkog igrača, igru držati na protivničkoj polovici, i mislim da će s vremenom biti tako', izjavio je trener 'modrih' te dodao:

'Veseli me kondicijska sprema igrača, jer smo u drugom poluvremenu mogli dodati gas, imali smo neke šanse nakon presinga, ali bilo je teško probiti tvrdu Goricu.'

U sljedećem kolu u subotu, 27. lipnja, Dinamo dočekuje Osijek.

'Sada ćemo analizirati ove četiri utakmice nakon korona-pauze. Imamo puni tjedan da radimo na stvarima koje su nam nedostajale kako bi što spremniji dočekali Osijek', zaključio je trener Jovićević.

Poslušajte još reakcija poslije susreta Gorice i Dinama...

Nogomet se vraća na MAXtv! Napokon opet možemo uživati u nogometu s domaćih terena uz Arenasport kanale. Sada je pravo vrijeme da odaberete MAXtv, zbog vrhunske slike u HD kvaliteti. Ponudu potražite na hrvatskitelekom.hr.

HT Prvu ligu možete gledati i u dresu omiljenog kluba koji vam poklanja Hrvatski Telekom, a kako do dresa možete pročitati OVDJE.

Najvažnije da se nogomet vraća iako bez gledatelja na stadionima no zato su tu televizijski ekrani. Podsjećamo, sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.