REAKCIJE IZ MAKSIMIRA

Trener Dinama Damir Krznar komentirao ozljede, a jedno pitanje mu već polako ide na živce; strateg Omonije dao je čudnu izjavu o hrvatskom prvaku

20.07.2021 u 22:59

Nogometaši Dinama stekli su dva gola prednosti za uzvrat u Nikoziji, pobijedivši u utorak na Maksimiru u prvoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka ciparsku Omoniju s 2:0, a svoje mišljenje dali su treneri obje momčadi

Podsjećamo, vodeći pogodak za Dinamo postigao je Lovro Majer u 65. minuti, a u 81. minuti je na njegov ubačaj za 2:0 glavom pogodio Kristijan Jakić. Uzvratni dvoboj je na rasporedu za tjedan dana, 27. srpnja.

'Trebala nam je jedna ovako pametna i strpljiva utakmica. Znali smo da nećemo ništa napraviti na silu. Ozljeda Ademija nas je dosta poremetila, imali smo nekih problema u prvih 45 minuta, ali strpljivom igrom napravili smo dobar rezultat', rekao je trener Dinama te se osvrnuo na ozljede Ademija i Ivanušeca:

'Ivanušec je dobar, sve će biti u redu, a Ademi ima ozbiljan problem s kvadricepsom, ali ne bih želio ništa unaprijed govoriti.'

Krznar je opet bio suočen s pitanjem o vrućini na Cipru....

'Nisam sretan da se stalno o tome priča. Nogomet se igra po svim uvjetima. Ako nekome 1000 puta kažeš da je ovakav ili onakav, onda će on u to i povjerovati. Tako će i mojim igračima stvarno biti vruće ako stalno pričamo o tome. Valur je u Zagreb na 30 stupnjeva stigao s njihovih 10. Po tome su oni trebali u Zagrebu primiti 19 komada.'

• +45
Dinamo - Omonia, 2. pretkolo Lige prvaka, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

Pomalo čudnu izjavu poslije utakmice dao je trener Omonije Henning Berg. Izgleda da su tamo podcijenili Dinamo...

'Frustrirani smo rezultatom. Izgubili smo od momčadi koja je bolja nego što smo mislili da jest. No igra se još jedna utakmica. Sve u svemu smo bili dobri, stalno smo pritiskali. Nije lako izgubiti kao danas, ali veselimo se uzvratu.'