DOIGRAVANJE

Tko će igrati HT Prvu ligu? Prvi dvoboj Šibenika i Istre 1961 navijestio dramu za uzvrat

31.05.2019 u 21:16

Nogometaši Šibenika i Istre 1961 odigrali su 1:1 (1:1) u prvoj utakmici doigravanja za mjesto u Prvoj HNL za sljedeću sezonu, odigranoj u petak na šibenskom stadionu Šubićevac

Šibenčani su poveli u 14. minuti pogotkom Davora Kukeca, a samo dvije minute poslije Puljani su izjednačili golom Adriana Fuentesa.

Do kraja utakmice pogodaka više nije bilo pa će o posljednjem mjestu u prvoligaškom društvu odlučivati uzvrat u Puli koji će biti odigran u ponedjeljak, 3. lipnja, na stadionu Aldo Drosina, s početkom u 19 sati.

• +13
HNK Šibenik - HNK Istra 1961, 1. utakmica kvalifikacija za HT Prvu ligu, 2019. Izvor: Cropix / Autor: Nikolina Vukovic Stipanicev / CROPIX