IZDAŠNI SUPRUG

Tipsarević supruzi poklonio Mercedes SLK 350

17.07.2012 u 07:32

Na turiru u Njemačkoj organizatori su bili jako izdašni te uz 67 tisuća eura pobjedniku poklonili i auto. Pobjednik Janko Tipsarević svoj novi SLK 350 odmah je poklonio supruzi Biljani

Srpski tenisač Janko Tipsarević osvojio je ATP turnir u Stuttgartu, pobijedivši u finalu Argentinca Juana Monaca sa 6:4, 5:7, 6:3. Tipsareviću je to bio prvi ATP naslov ove sezone, a ukupno treći u karijeri. Prošle godine je slavio u Moskvi i Kuala Lumpuru.

Podjednako zanimljiva priča odvijala se i na proglašenju pobjednika. Tipsarević je, naime, odmah po dobivanju ključeva svog novog Mercedesa SLK 350, koji je uz ček od 67.000 eura pripao pobjedniku turnira, poklonio za godišnjicu braka supruzi Biljani osvojeni auto.

No gospođa Tipsarević nije se usudila spustiti iz gledališta i provozati svoje novo vozilo, pa je krug po terenu odvezao ozareni suprug.