Sevilla i Inter Milan se bore za naslov prvaka u Europskoj ligi

SEVILLA: Bono - Navas, Kounde, Carlos, Reguilon - Jordan, Fernando, Banega - Ocampos, De Jong, Suso

INTER: Handanovič - Godin, De Vrij, Bastoni - Brozović, Gagliardini - D'Ambrosio, Barella, Young - Lautaro, Lukaku

• 96’

Gotovo je! Sevilla je novi europski prvak.

• 91’

Candreva je sjajno pokušao iz poluvoleja s nekoliko metara od gola, ali vratar Seville sprječava novo izjednačenje Intera. Igra se šest minuta sučeve nadoknade.

• 82’

Velika drama sada je bila pred vratima Seville. Pokušavali su igrači Intera svim silama zabiti za izjednačenje, ali lopta jednostavno nije htjela u gol.

• 74’

GOOOL!!! Sevilla je opet povela. Ovoga puta krivac je Lukaku koji je loptu skrenuo u vlastitu mrežu nakon škarica igrača Seville koje bi inače otišle pored gola.

• 73’

Još je 20-ak minuta do kraja utakmice. Prilike sijevaju s obje strane, ali za sada nema pobjednika.

• 60’

U drugom poluvremenu je nešto bolji Inter, ali nema promjene rezultata.

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme.

• 45’

Gotovo je prvo poluvrijeme, rezultat je 2:2.

• 36’

GOOOOOL!!!! Sjajna asistencija Marcela Brozovića.za 2:2. Diego Godin samo je postavio glavu za izjednačenje i veliko slavlje Intera. Utakmica dostojna finala!

• 33’

GOOOOL!!!! Luuk de Jong danas je neshvatljiva enigma za obranu Intera. Ponovno je nadskočio čuvara i glavom sjajno pogodio suprotni kut za 2:1.