Dinamo je večeras od 21 sat u Lisabonu igrao uzvratnu utakmicu osmine finala Europske lige protiv Benfice. 'Modri' su u Portugal stigli s prednošću 1:0, ali na Luzu nisu uspjeli sačuvati prednost. Benfica je prošla dalje tek nakon produžetaka, pobjedom od 3:0, a iza utakmice će ostati mnogi repovi...

BENFICA: Vlachodimos - Almeida, Ruben Dias, Ferreiraa, Ribeiro - Pizzi, Fejsa, Gabriel, Živković - Joao Felipe, Rafa Silva.

DINAMO: Livaković - Stojanović, Dilaver, Theophile, Rrahmani - Gojak, Moro, Olmo - Kadzior, Oršić, Petković

Benfica - Dinamo 3:0, (Jonas 71', Ferreira 94', Grimaldo 105')

• +51
Benfica - Dinamo; Europska liga; uzvratna utakmica osmine finala, 14.3.2019. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • +13
Dinamovi navijači na ulicama Lisabona Izvor: Cropix / Autor: Boris Kovacev / CROPIX
  • 120’

Kraj utakmice

• 119’

Promjena u Benfici. Izlazi Pizzi, ulazi Gedson Fernandes

• 118’

Sjajna obrana Livakovića. Pizzi je bio sam pred Dinamovim golom, Livaković izbija visok udarac preko okvira gola

• 116’

Olmo je ubacio, Vlachodimos izbija. Odmah kontra Benfica, no srećom je igrač koji je pucao pogodio svog suigrača

• 114’

Žuti karton za Gabriela

• 111’

Nova čista prilika za Dinamo. Atiemwen je bio sam i pucao malo pored gola. Da su zabili, vratili bi se u utakmicu i Benfica bi morala strepiti do kraja