SAMO NA TPORTALU

SuperSport Hrvatska nogometna liga, 8. kolo, Dinamo - Rijeka 3:1, 2.9.2022., video sažetak

02.09.2022 u 22:35

Nogometaši Dinama ostvarili su i sedmu pobjedu u novoj sezoni SuperSport HNL-a svladavši kao domaćini Rijeku sa 3-1 u prvoj utakmici 8. kola. Vodstvo Dinamu donio je Rasmus Lauritsen u 28. minuti, pogotkom glavom nakon ubačaja iz kuta Mislava Oršića. Isti je igrač dvije minute poslije asistirao i za pogodak Darija Špikića kojim je Dinamo poveo sa 2-0. Dvostruki asistent Oršić u strijelce se upisao u 60. minuti, kad je sa 13-14 metara pogodio za 3-0. Utješni pogodak je Rijeka postigla u 84. minuti. Iz kuta je ubacio Vrančić, a pred vratima se najbolje snašao Nikita Vlasenko te ugurao loptu u mrežu za konačnih 3-1.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.

• +4
SuperSport HNL, 8. kolo: Dinamo-Rijeka, 2.9.2022. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic