TJEDAN UŽASA

Sunderland izbacio Arsenal iz FA kupa

18.02.2012 u 21:13

Visoki poraz u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka kod Milana očito je ostavio traga na momčadi Arsenala, koja je ispala i iz FA kupa nakon što je u petom kolu izgubila kod Sunderlanda 0:2

Nogometaši Arsenala upisali su ovog tjedna novi teški poraz. Nakon 0:4 potopa na San Siru u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, u subotu su pali kod Sunderlanda i tako ispali iz FA Cupa.

U pitanju je bila osmina finala, a Sunderland se time osvetio Wengerovoj momčadi na nedavnom prvenstvenom porazu. Podsjetimo, tom je prilikom Arsenal slavio na gostujućem travnjaku, a pogodak za 2:1 je Thierry Henry zabio u sudačkoj nadoknadi.

Sada Arsenal nije niti bio u takvoj prilici. Pred kraj prvog poluvremena je Richardson postigao prvi pogodak (40. minuta), a onda je Arsenal srušen golom vlastitog igrača Chamberlaina u 77. minuti.

Ovim porazom Arsenal je ostao bez šanse da osvoji trofej. Suša, koja traje od 2005, nastavlja se na Emiratesu...