PRESUDIO GOMEZ

Stuttgart u sudačkoj nadoknadi srušio HSV

12.04.2009 u 19:09

U zadnja dva susreta 27. kola njemačkog nogometnog prvenstva Stuttgart je pobijedio HSV 1:0, a Bayer i Werder su odigrali 1:1

Pred više od 55 tisuća gledatelja u Mercedes-Benz-Areni Stuttgart je slomio goste iz Hamburga pogotkom prvog strijelca Gomeza u drugoj minuti sudačke nadoknade. Tom pobjedom domaćin se vratio u trku za prvaka. Hrvatski reprezentativac Ivica Olić igrao je za HSV do 76. minute kada je umjesto njega u igru ušao Mladen Petrić.

U drugom nedjeljnom susretu Bayer Leverkusen i Werder su odigrali 1:1. Domaćin je poveo u 12. minuti pogotkom Barnette, a rezultat je izjednačio Pizarro u 33. minuti. Jurica Vranješ nije nastupio za Werder.

Na ljestvici vodi Wolfsburg (54) ispred Bayerna (51), Hamburga (51), Herthe (49) i Stuttgarta (48).