Nogometaši Rijeke ovog četvrtka igrali su u Solunu prvu utakmicu play-offa Konferencijske lige. S druge strane bio je jaki PAOK, a do zadnjih sekundi nadoknade, Tomićeva je momčad vodila 1:0. Ipak, silni naleti domaćih natjerali su Galešića na grešku i autogol za konačnih 1:1. Uzvrat je sljedećeg četvrtka na Rujevici

PAOK: Paschalakis - Soares, Varela, Crespo, Vieirinha - Kurtič, Schwab - Živković, Biseswar, El Kaddouri - Świderski

RIJEKA: Prskalo - Tomečak, Escoval, Krešić, Galović, Vukčević - Gnezda Čerin, Lepinjica, Pavičić - Abass, Ampem

• +15
PAOK - Rijeka, play-off Konferencijske lige, 1. utakmica Izvor: Pixsell / Autor: Motionteam/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOL! U zadnjem mogućem napadu, Rijeka je nakon prekida primila gol; autogol Galešića rastužio goste

• 90’

Igrat će se najmanje tri minute nadoknade

• 90’

Obregon umjesto Ampema, Esiti i Kagawa su ušli, izašli su El Kaddouri i Kurtič

• 89’

Prskalo spašava Rijeku;

• 88’

Tko koji je ovo već promašaj Świderskog...

• 86’

Kurtiču žuti karton zbog prigovora

• 86’

Schwabov udarac s 30 metara bio je preslab i bezopasan za Prskala

• 82’

Rijeci se otvorila prilika nakon jedne kontre, ali Paschalakis je bez problema uzeo loptu

• 81’

Imali su igrači PAOK-a prekršaj, stigao je ubačaj pred gol Rijeke, Świderski je pucao glavom, ali lopta je otišla preko gola