MIROLJUBIVIH 1:1

Split i Dragovoljac remizirali

U prijateljskom susretu Split je u Parku mladeži remizirao s Hrvatskim dragovoljcem 1:1 (0:1). Goste je u vodstvo doveo Žugaj u 25. minuti, a u 47. je za domaćina izjednačio Joško Parać

Hrvatski dragovoljac je malo zakasnio na utakmicu koja je počela u 14.55 umjesto u zakazanih 14.30 budući da je jutros druga postava igrala protiv Junaka (poraz 0:1) u Makarskoj, gdje se inače nalaze na pripremama.

Od početka je za domaćina igrao i Ivica Križanac, on je u zaostatku za pripremama, a sukrivac je kod pogotka, jer je oklijevao, a Žugaj je vješto iskoristio poklon loptu i bio precizan kada se sam našao ispred Vukovića. U nastavku je Parać europogotkom izjednačio, a Split je imao više od igre premda je imao tek još dva opasna udarca (Bučan, Josip Serdarušić),' piše dalmacijanews.com

Split je od nedjelje do petka ponovno u Čapljini,a na povratku iz Hercegovine odigrat će susret s češkom Duklom (Split ili Makarska), a zadnju probu prije prvenstva ima 19. veljače u Širokom Brijegu.