Spektakularna utakmica se večeras odigrala na Metropolitanu, nakon furioznog početka Liverpoola i vodstva od 2:0, Griezmann je zabio dva gola i vratio svoju momčad u igru. U drugome poluvremenu heroj Atletica je postao tragičar, neoprezan prekršaj na Firminu i sudac mu je pokazao crveni karton. Salah je pred kraj utakmice zabio iz jedanaesterca i donio svojoj momčadi bitnu pobjedu

ATLETICO MADRID: Oblak, Kondogbia, Felipe, Hermoso, Trippier, De Paul, Koke, Lemar, Carrasco, Griezmann, Joao Felix

LIVERPOOL: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Keita, Henderson, Milner, Salah, Firmino, Mane

• +6
PSG - RB Leipzig, 3. kolo Lige prvaka, 2021/22. Izvor: EPA / Autor: Ian Langsdon
  • +4
Atletico M. - Liverpool, 3. kolo Lige prvaka, 2021/22. Izvor: Profimedia / Autor: JAVIER SORIANO / AFP / Profimedia
  • +5
Bešiktaš - Sporting, 3. kolo Lige prvaka, 2021/22. Izvor: EPA / Autor: Sedat Suna
  • +5
Club Brugge - Manchester City, 3. kolo Lige prvaka, 2021/22. Izvor: Profimedia / Autor: STEPHANIE LECOCQ
  • Besiktas - Sporting 1:4 ( Coates 15', 27', Larin 24' , Sarabia 44' , Paulihno 89')
  • Club Brugge - Manchester City 1:5 ( Cancelo 30' , Mahrez 43' , 84' , Walker 53' , Palmer 67')
  • Ajax - Bor. Dortmund 4:0 (Reus 11' autogol, Blind 25' , Antony 57' , Haller 72')
  • Inter - Sheriff Tiraspol 3:1 (Džeko 35', Thill 53' , Vidal 58' , de Vrij S. 67')
  • Porto - AC Milan 1:0 (Diaz 65')
  • PSG - RB Leipzig 3:2 (Mbappe 9' , Silva An. 28' , Mukiele 57' , Messi 67' , 74')
  • Shakhtar - Real Madrid 0:5 (Kryvtsov 38' autogol, Vinicius 51' , 56' , Rodrygo 65' , Benzema 90')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Correa je pucao s ruba šesnaesterca no lopta je otišla preko gola

• 90’

Šest minuta sudačke nadoknade će se još igrati

• 83’

Ipak nema jedanaesterca! Nakon asistencije VAR-a i nakon što je sudac sam išao pogledati snimku, kazneni udarac je poništen

• 81’

Još jedan kazneni udarac! Ovaj put za Atletico, Jota je bio neoprezan i napravio prekšaj za najstrožu kaznu

• 80’

Trostruka zamjena kod Atletica, Suarez, Lodi i Llorente su ušli umjesto Lemara, De Paula i Hermosa

• 78’

GOOOOOOOOL!! Salah je mirno zabio iz kaznenog udarca i Liverpool vodi 2:3

• 76’

Jedanesterac za Liverpool! Hermoso je napravio prekršaj i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 66’

Chamberlain je pucao s ruba šesnaesterca ali lopta je išla direktno u golmana i Oblak je to sigurno obranio