Prvih 45. minuta je bila prava šahovska partija. City je dominirao posjedom ali nije uspio stvoriti ozbiljnije prilike. U nastavku City je bolje izgledao i to su kapitalizirali pogotkom De Bruynea u 70. minuti. Bitna pobjeda Guardioline momčadi i čeka nas zanimljiv uzvrat u Madridu

MANCHESTER CITY: Ederson - Stones, Laporte, Ake, Cancelo - De Bruyne, Rodri,Gündogan - Mahrez, Sterling, Silva

ATLETICO MADRID: Oblak - Vrsaljko,Felipe, Savić, Reinildo,Lodi - Llorente, Kondogbia, Koke - João Félix, Griezmann

• +19
Benfica - Liverpool (prva utakmica četvrtfinala Lige prvaka) Izvor: EPA / Autor: MIGUEL A. LOPES
  • +17
Manchester City - Atletico Madrid (prva utakmica četvrtfinala LP-a) Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL
  • Benfica - Liverpool 1:3 (Konate, 17' , Mane, 34' , Nunez 49' , Diaz 88')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još dvije minute sudačke nadoknade

• 85’

Gabriel Jesus je napravio prekšaj, zaradio je žuti karton i propustit će uzvrat u Madridu

• 83’

Correa je dobio žuti karton

• 81’

Zamjena kod Atletica, Lemar je ušao umjesto Felixa

• 80’

Još jedna dobra prilika za City! Foden se sjurio u šesnaesterac i proigrao je De Bruynea, čiji udarac blokira obrana Atletica

• 79’

City i dalje dominira posjedom, Atletico za sada izgleda bezopasno

• 70’

GOOOL!! Foden je proigrao De Bruynea, koji provlači loptu ispod Oblaka i City vodi 1:0!