'FURIJA' BRILJIRA

Španjolci gaze sve pred sobom: Hrvatskoj i Walesu zajedno utrpali deset komada

11.10.2018 u 22:40

Španjolska nogometna reprezentacija u prijateljskoj utakmici u Cardiffu s visokih 4:1 pobijedila je Walesa i tako potvrdila da visoki trijumf protiv Hrvatske u Elcheu nije bio slučajnost...

Pod vodstvom Luisa Enriquea 'furija' kao da je procvjetala, o čemu svjedoče posljednji impresivni rezultati. Nakon pobjede 2:1 na Wembleyju protiv Engleske, Španjolski su nanijeli najteži poraz Hrvatskoj u povijesti, u Elcheu početkom rujna.

• +3
Prijateljska utakmica: Wales - Španjolska Izvor: Profimedia / Autor: N.N.

Šest komada primio je Lovre Kalinić, a još četiri ovog četvrtka Wayne Hennessey u prijateljskom dvoboju protiv Walesa.

Paco Alcacer koji je poziv zaslužio dobrim igrama u dresu Borussije Dortmund zabio je golove u 8. i 29. minuti, a Sergio Ramos u 19. minuti, da bi u 74. minuti Marc Bartra zaokružio visoku pobjedu.

Počasni pogodak za Wales za koji nije igrao Gareth Bale postigao je Sam Vokes u 89. minuti.

Ako na isti način 'furija' odigra u ponedjeljak u Sevilli protiv Engleza, osigurat će plasman na završnicu Lige nacija...