Danas u 17 sati Rusija i Saudijska Arabija otvorile su Svjetsko prvenstvo u nogometu. Rusi su uvjerljivo pobijedili slabog suparnika, ali su pokazali mnoge manjkavosti u igri...

Rusija: Akinfejev, Kudriašov, S. Ignašević, Granat, Smolnikov, Zobnin, Žirkov, Kuzjajev, Golovin, Samedov, Smolov

Saudijska Arabija: Al-Mayoof, Shahrani, Os. Hawsawi, Om. Hawsawi, Al-Burayk, Shehri, Jassim, Dawsari, Muwallad

• +7
SP 2018: Rusija - Saudijska Arabija Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

Gooool! Čerišev je zabio za 4-0! U Četvrtoj minuti nadoknade Golovin zabija za 5-0! Kraj utakmice!

• 89’

Igrat će se još barem tri minute nadoknade

• 88’

Prvi žuti karton na utakmici; dobio ga je Golovin

• 87’

Korner za Rusiju; Saudijci su izbili loptu, a Kuzjajev napravio prekršaj

• 83’

Rusi mogu biti zadovoljni rezultatom, ali na sreću Saudijaca pokazuju mnoge nedostatke u igri

• 71’

GOOOOOL! 3-0 za Rusiju! Zabio je Dzjuba!

• 69’

Pritisak Rusije; domaćini već nekoliko minuta pletu mrežu pred kaznenim prostorom Saudijaca, no nedostaje im dobar zadnji pas

• 64’

Promjene u obje reprezentacije. Za Saudijce je izašao Otayf,a ušao Muwallad; za Ruse je ušao Kuzjajev umjesto Samedova

• 56’

Prva velike prilika za Saudijsku Arabiju; dva igrača su uklizavala na ubacivanje, ali nisu uspjeli skrenuti loptu prema ruskom golu