liverpool zadovoljan

Solskjaerov ManUtd se jedva spasio od poraza, City ostao bez ključnih bodova

29.01.2019 u 22:54

U dvobojima 24. kola Premiershipa Manchester United remizirao je kod kuće s Burnleyjem, dok je Manchester City poražen kod Newcastlea, čime je najzadovoljniji vodeći Liverpool...

Ole Gunnar Solskjaer započeo je svoju trenersku avanturu na klupi Manchester Uniteda s osam čistih pobjeda, a ta je serija ovog utorka prekinuta, no poraz je ipak izbjegnut.

• +5
Premier liga, Tottenham - Manchester United Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Na Old Traffordu protiv osrednjeg Burnleyja ManUtd je gubio 0:2, a golove su postigli Barnes i Wood u 51. i 81. minuti za goste. No, Pogba i Lindelof spasili su domaće od poraza u 88. i 90. minuti.

Još gore je prošao Guardiolin City koji je izgubio u Newcastleu. Vodili su nebesko plavi golom Aguera nakon samo 25 sekundi, no Rondon i Ritchie u 66. i 80. minuti sve su preokrenuli.

Posrnuo nije Arsenal protiv Cardiffa koji je trijumfirao 2:1, uz golove Aubameyanga i Lacazettea.

Važnu pobjedu 4:2 u borbi za opstanak ostvario je Fulham protiv Brightona, dok je Everton pobijedio kod otpisanog Huddersfielda. Wolverhampton se s lakih 3:0 obračunao s West Hamom.

U srijedu igra vodeći Liverpool protiv Leicestera i ima sjajnu priliku otići na ogromnih +7 u odnosu na Manchester City...