PRVA POBJEDA SICILIJANACA

Slovenac Iličić ruši velike, sada je zabio Juveu

24.09.2010 u 09:52

Nogometaši Palerma napravili su veliku senzaciju u posljednjoj utakmici četvrtog kola Serije A. Sicilijanci su pobijedili (nekad) veliki Juventus usred Torina, a do 87. minute Palermo je vodio 3:0

Sicilijanci su u Torino stigli na krilima dobre igre protiv Intera u trećem kolu, kojom su unatoč porazu 2:1 najavili da imaju snage za borbu s velikima. Benitezovoj momčadi zabio je Slovenac Josip Iličić (rođen 29. siječnja 1988. u Prijedoru), ali poslije su 'crno-plavi' preko Eto'oa napravili preokret.

Palermo su do prve pobjede ove sezone vodili Argentinac Javier Pastore (2), Slovenac Josip Iličić (62) i Cesare Bovo (85), koji domaćinima nisu dopustili preokret. Počasni pogodak za 'staru damu' postigao je Iaquinta u 87. minuti, ali ni to nije moglo ublažiti veliko razočarenje na stadionu Olimpico u Torinu.