Dinamo je kontrolirao utakmicu od samog početka ali nisu uspjeli stvoriti pravu priliku, sve do 35. minute kada je Ivanušec zabio za vodstvo. Šibenik je odmah odgovorio golom Mine u 37. minuti. U nastavku je presudio Petković, koji je zabio pogodak iz penala u 68. minuti za konačnih 2:1

ŠIBENIK: Rogić - S. Perić, Mesa, Mina - Salomon, B. Matić, Vidović, Kvesić - Arai, Delić - M. Čanadi

DINAMO: Livaković - Moharrami, B. Šutalo, D. Perić, Bočkaj - Mišić, Marin - Špikić,, Baturina, Ivanušec - Drmić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Šibenik - Dinamo, SuperSport HNL, 28.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev
  • 90’

Kraj utakmice

• 82’

Oršić je pucao ali to je bio lagan posao za golmana domaćina

• 73’

Oršić je pucao i pogodio stativu!

• 68’

GOOOOOL!! Petković je siguran, Modri vode 2:1!

• 68’

Penal je za Dinamo! Na Menalu je bio prekršaj i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 63’

Menalo i Petković ušli su umjesto Marina i Drmića

• 60’

Oršić je zabio gol, ali sudac je označio zaleđe i pogodak je poništen

• 53’

Delić je tražio pena nakon duela s Dilaverom, ali sudac je samo odmahnuo na prigovore i igra će se nastaviti