LIGA UEFA

Šibenik slavio na Cipru!

15.07.2010 u 19:12

Nogometaši Šibenika na Cipru igraju utakmicu pretkola Europa lige protiv nekadašnjeg sudionika Lige prvaka Anorthosisa

Pred nogometašima Šibenika stoji ciparski Anorthosis. U prvom pretkolu Šibenčani su preskočili malteški klub, a sada moraju svoje znanje ukrstiti s nekadašnjim sudionikom Lige prvaka. Tekstualni prijenos pratitet na tportalu

Anorthosis - Šibenik 0:2

90' - završila je utakmica pobjedom Šibenika
88' - ušli smo u posljednje dvije minute. Šibenčanima se smiješi seznacionalna pobjeda.
82' - Papathanasiou prijeti, ali Blažević je na mjestu
69' - slobodan udarac za Šibenik, izveo ga je Jurčević
60' - golman Kozačik se poigravao s loptom koju mu je uzeo Jakoliš i ovaj ga je srušio
60' - gool za Šibenik! strijelac iz najstrože kazne je Bačelić-Grgić

60' - jedanaesterac za Šibenik!
58' - stisnuli su domaćini i ubacili u višu brzinu, ali zasad nema promjene rezultata
57' - Coto Pages puca, ali Blažević brani
51' - prva izmjena i to u redovima Anorthosisa, ušao je Coto Pages, a izašao je Ramos
48' - Cafu prijeti, ali njegov je udarac neprecizan
47' - Šibenčani su i u nastavak krenuli agresivnije. Jakoliš se opet našao u nedozvoljenoj poziciji
46' - započelo je i drugo poluvrijeme
45' - završilo je prvo poluvrijeme
44' - Maragos opet prijeti, ali Blažević brani
40' - ulazimo u zadnjih pet minuta prvog dijela
34' - prva velika prilika za Anorthosis. Cafu puca, ali pogađa gredu!
32' - Jakoliš je najraspoloženiji u redovima Šibenika. Stalna je prijetnja po obranu ciparske momčadi
30' - nova prijetnja Šibenika. Pucao je Jakoliš, ali golman Kozačik brani
28' - korner za Anorthosis. Izveo ga je Maragos, najviši u skoku bio je Okkas ali je neprecizan
25' - samo minutu kasnije i žuti karton za igrača Anorthosisa. Dobio ga je Ramos zbog prekršaja na Bloudeku
24' - Jurčević radi prekršaj na Okkasu zbog čega dobiva žuti karton
20' - odmah Šibenčani uzvraćaju i to preko Jakoliša čiji udarac ide pored gola
19' - prva prilika za domaćine. Pucao je Ramos, ali Blažević brani
10 - gool za Šibenik. Hrvatskog predstavnika u vodstvo je doveo Bloudek
9' - Jurčević prijeti, ali golman Kozačik brani
4' - prva prilika za Šibenik, ali Jakoliš se našao u zaleđu