Nevjerojatno je što se sve dogodilo u posljednjih 60 sekundi susreta Francuske i Portugala! Na kraju je Portugal slavio golom u posljednjim trenucima. Pobjeda vodi Portugal i Francusku na Olimpijske igre, a hrvatski rukometaši neće vidjeti Tokio

FRANCUSKA: Desbonnet, Genty, Gerard; Descat, Guigou, Acquevillo, N'Guessan, Claire, Mahe, Minne, Mem, Remili, Richardson, Dipanda, Abalo, Porte, Lenne, Fabregas, Luka Karabatić, Tournat

PORTUGAL: Manuel Gaspar, Gustavo Capdeville; Pedro Portela, Victor Iturriza, Miguel Martins, Belone Moreira, Rui Silva, Daymaro Salina, Tiago Rocha, Diogo Branquinho, Alexandre Cavalcanti, Antonio Areia, Andre Gomes, Leonel Fernandes, Luis Frade, Fabio Magalhaes

• +11
Francuska - Portugal, kvalifiakcije za Tokio; 14.3.2021. Izvor: Profimedia / Autor: Sylvain THOMAS / AFP / Profimedia
  • 60’

NEVJEROJATNO! Portugal je u posljednjoj sekundi utakmice zabio za pobjedu! Hrvatska je ostala bez Olimpijskih igara

• 60’

Izjednačenje! Posljednja je minuta, rezultat je 28:28 i Francuzi nakon minute odmora imaju napad za pobjedu

• 58’

Portugal je na dva razlike... Dvije minute do kraja utakmice

• 56’

Descat zabija sedmerac, Francuzi odlaze na tri gola razlike

• 55’

N'Guessan nakon minute odmora zabija golčinu! S deset metara, iskosa s lijeve strane. Francuzi vode 27:25, ali još minutu imaju igrača manje

• 54’

Ulazimo u samu završnicu, Francuzi su i dalje u minimalnoj prednosti, nervoza je sve veća na obje strane. Možemo si samo zamisliti kako je našim rukometašima i stručnom stožeru 'kauboja'

• 47’

Francuzi teškom mukom održavaju minimalnu prednost, nikako da se odvoje. Portugalci ne odustaju, drže priključak i čekaju svoju priliku

• 41’

Uh, sve 'smrdi' na dramu... Portugal je opasan, neće Francuzi lako do pobjede

• 35’

Igra se gol za gol, Francuzi imaju plus jedan. Portugalci se bore, ali nadamo se da ipak neće uspjeti iznenaditi