KORAK DO TITULE

S hrvatskim klubom osvojio senzacionalnu dvostruku krunu, a sada izborio finale MLS-a i igrao cijelu utakmicu

06.08.2020 u 12:02

Nogometaši Portland Timbersa, za koje igra bivši igrač Rijeke Dario Župarić, prvi su finalisti sjevernoameričke MLS lige pobijedivši u Orlandu Philadelphia Union s 2:1

Portland je do pobjede došao pogocima Jeremya Ebobissea (13) i Argentinca Sebastiana Blanca (70), a njihov vratar Steve Clark je obranio penal u 45. minuti, da bi ga pet minuta prije kraja ipak svladao Andy Wooten. Župarić je odigrao cijelu utakmicu.

Timbersi su osvojili MLS ligu 2015. godine, a u finalu čekaju boljega iz dvoboja Orlanda i Minnesote.

Cijela završnica MLS lige održava su Disney Worldu u Orlandu zbog koronavirusa.

Dario Župarić je dio karijere proveo u Rijeci s kojom je osvojio prvenstvo (2017.) i dva Kupa (2017., 2019.).