HT PRVA LIGA

Rudeš i dalje bez pobjede u prvenstvu, ali je barem prekinut crni niz poraza; pogledajte golove

10.12.2018 u 19:58

U posljednjoj utakmici 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige Rudeš i Slaven Belupo su odigrali 1:1

Čudo se nije dogodilo ni nakon 17 prvenstvenih kola, jer je Rudeš i dalje bez pobjede, ali je zagrebački prvoligaš nakon osam poraza u nizu barem došao do boda što je isto mala senzacija.

Rudežanima je to bio tek treći bod, a zanimljivo drugi protiv Slaven Belupa, jer su ga iznenadili i u osmom kolu, a prvi prvenstveni remi upisali su u prvom kolu na Maksimiru u dvoboju s Dinamom.

Za goste je sve dobro počelo, jer su do prednosti stigli u 15. minuti, Mateus Lima ostao je neshvatljivo sam te je iz blizine poentirao glavom.

Rudeš – Slaven Belupo 0:1, Mateus 15’ Izvor: Društvene mreže

U 59. minuti Puclin je dobio drugi žuti karton, a Rudeš je svoju brojčanu nadmoć na terenu iskoristio u 76. kada je najviši u skoku bio Mišković.

Rudeš – Slaven Belupo 1:1, Mišković 76’ Izvor: Društvene mreže

U 81. obje su momčadi ostale s deset igrača, jer je kod domaćina pocrvenio Kovačec.

Inače, najbolji igrač utakmice bio je gostujući vratar Filipović koji se istaknuo s nekoliko fantastičnih obrana.

Rudeš je zacementiran na samom dnu s tri boda i svi ga već smatraju drugoligašem, dok je Slaven belupo ostao osmi sa 16 bodova.

Rudeš – Slaven Belupo 1:1, 17. kolo 2018./19. (sažetak) Izvor: Društvene mreže
Rudeš – Slaven Belupo 1:1, 17. kolo 2018./19. (izjave) Izvor: Društvene mreže