DOBRA UVERTIRA

Rostov ostao u ligi, Pletikosa opet prazne mreže

23.05.2012 u 09:14

Nogometaši prvoligaša Rostova pobijedili su u gostima Šinjik iz Jaroslavlja 1:0 u uzvratnom dvoboju doigravanja za nastup u Ruskoj premierligi iduće sezone, čime su zadržali prvoligaški status

Nakon domaće pobjede 3:0, Rostov je slavio i u uzvratnoj utakmici protiv ove sezone četvrtoplasirane momčadi drugoligaške konkurencije u Jaroslavlju te je s ukupnih 4:0 zasluženo izborio ostanak u Premierligi.

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Stipe Pletikosa je, kao i u prvoj utakmici, branio svih 90 minuta te je još jednom sačuvao svoju mrežu netaknutom. Nogometaš BiH Dragan Blatnjak, nekadašnji prvotimac Zadra i Hajduka, igrao je za Rostov do 59. minute. Pogodak za pobjedu Rostova postigao je Adamov u 90. minuti.