KLJUČNI TRENUTAK

Ronaldo nije mogao vjerovati; Stojanov čudesno skinuo penal

26.03.2016 u 12:59

U prijateljskoj utakmici Portugal je kod kuće izgubio od Bugarske 0:1, a tragičar u redovima domaće reprezentacije bio je Cristiano Ronaldo

Jedini gol na utakmici u Leiriji zabio je Marcelinho u 19. minuti, a sve je po Portugalce moglo bolje završiti da je svoj dan imala njihova najveća zvijezda Cristiano Ronaldo.

Napadač Reala uspijevao je izmaći pozornosti svojih čuvara, ali mu je u završnici nedostajalo koncentracije. Nije iskoristio par izglednih situacija, a najbolju priliku za pogodak imao je u 67. minuti kada mu je penal obranio Stojanov.

Ronaldo je i vrlo dobro pucao, u golmanovu desnu stranu, ali na snažan udarac bugarski vratar je čudesno reagirao. Portugalac ni odbijanac nije uspio pospremiti u mrežu.