VIOLE NEMOĆNE

Roma razbila Fiorentinu, Totti pokazao što zna

04.03.2016 u 23:17

U derbiju 28. kola talijasnkog nogometnog prvenstva Roma je u petak svladala Fiorentinu sa 4-1 (3-1)

Dvoboj je praktički bio riješen sredinom prvog poluvremena kada je Roma povela sa 3-0 golovima El Shaarawyja (22), salaha (25) i Perottija (38). Nadu gostima vratio je Iličić (45+3-11m) golom s bijele točke na samom kraju prvog dijela, ali konačnih 4-1 svojim je drugim golom postavio Salah (58) već početkom nastavka.

Nikola Kalinić odigrao je čitavu utakmicu, a Milan Badelj je ušao u igru u 34. minuti za Fiorentinu.

15 minuta prije kraja uz ovacije tribina u igru je ušao Francesco Totti koji je u završnici izborio slobodan udarac i iz njega pogodio stativu. Bio bi to šlag na tortu jako lijepe večeri za romaniste.