legenda o pašaliću

Rio Ferdinand kratko i jasno kazao što zaista misli o Hrvatu koji je iz Hajduka prodan u Chelsea: To je suludo!

13.08.2020 u 14:28

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić iza sebe ima najbolju sezonu u karijeri, a malo je nedostajalo da odvede Atalantu do polufinala Lige prvaka. Do 90. minute golom Pašalića Atalante vodila 1:0, ali u zadnjim minutama primila dva gola. No, stručnjaci imaju samo riječi pohvale za Atalantu i Pašalića

Blizu povijesnog uspjeha bila je momčad Atalante, koja je u talijanskom prvenstvu zauzela treće mjesto, u svom premijernom nastupu u Ligi prvaka. No, sreća im je okrenula leđa. U zadnjim minutama primili su dva gola i francuski PSG ih je izbacio…

'Šteta, bili smo tako blizu, ali to je Liga prvaka. Momčadi s takvom napadačkom kvalitetom mogu zabiti dva gola u dvije minute', kazao je nakon utakmice Mario Pašalić dodavši kako su 'razočarani, ali žele gledati prema naprijed i biti spremniji za Ligu prvaka sljedeće sezone.'

Pohvalno je o Pašaliću, koji u engleskom Chelseaju nije dobio priliku (stalno su ga slali na posudbe, op.a.), govorio bivši igrač Manchester Uniteda Rio Ferdinand kao stručni komentator na BT Sportsu.

'Ludost! To je suludo! On je bio igrač Chelseaja šest godina i oni su takvog igrača prodali za samo 12 milijuna funti', kazao je između ostalog Ferdinand nakon utakmice aludiravši na činjenicu da Hrvatu nisu dali pravu priliku te su ga se olako odrekli. Time je poslao jasnu kritiku momčadi kojoj je vlasnik ruski milijarder Roman Abramovič, inače veliki zaljubljenik u Hrvatsku gdje ljetuje svake godine. No, očito su treneri koje skupo plaća procijenili kako 'Pašalić nije materijal za Chelsea.'

No, za Pašalića je ovo ispala sezona iz snova i već se polako priprema za novu sezonu od koje jako puno očekuje.

'Mislim da smo dokazali da se možemo boriti protiv najjačih protivnika i nadam se da bismo mogli ponoviti jednak uspjeh u Ligi prvaka i sljedeće sezone', poslao je jasnu poruku 25-godišnji bivši igrač Hajduka.

• +22
Atalanta - PSG (četvrtfinale Lige prvaka 2019/2020) Izvor: EPA / Autor: Rafael Marchante / POOL