SERIE A

Rimljani se spašavali u zadnjim sekundama

16.01.2011 u 17:18

U susretima 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus, Lazio i Roma izborili su minimalne pobjede protiv Barija, Sampdorije i Cesene

'Juve' su mučio protiv 'fenjeraša' Barija pobijedivši 2:1. Golove za torinski klub zabili su Del Piero (43) i Aquilani (79), dok je strijelac za goste bio Rudolf u 57. minuti utakmice.

Roma je na gostovanju slomila Cesenu tek u 89. minuti, a pobjednički gol zabio je Simplicio. U završnici utakmice razriješen je i dvoboj između Lazia i Sampdorije, a tri boda rimskom klubu donio je Kozac u 84. minuti.

Na ljestvici vodi Milan sa 40 bodova, ispred Napolia i Lazia koji imaju po tri boda manje. Na začelju je Bari sa 14 bodova.

REZULTATI
Brescia - Parma 2:0 (Bega 45+4, Diamanti 88)
Catania - Chievo 1:1 (Lopez 29-11m / Pellissier 65)
Cesena - AS Roma 0:1 (Simplicio 89)
Genoa - Udinese 2:4 (Milanetto 45, Destro 57 / Armero 27, Di Natale 56, Sanchez 69, Denis 89)
Juventus - Bari 2:1 (Del Piero 43, Aquilani 79 / Rudolf 57)
Lazio - Sampdoria 1:0 (Kozac 84)
Cagliari - Palermo 3:1 (Matri 23, Nocerino 48-autogol, Biondini 55 / Pastore 50)