Nogometaši Rijeke slavili su u prvoj utakmici drugog pretkola Konferencijske lige protiv Gzire United

GZIRA: Haber - Xuereb, Bohrer Mentz, Borg, Thiaguinho - Pisani, Mendoza, Scerri - Davis, Correa, Maxuell

RIJEKA: Labrović - Vukčević, Escoval, Galović, Tomečak - Pavičić, Lepinjica, Liber - Ampem, Murić, Drmić

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade

• 87’

Lepinjica je dobio drugi žuti karton i Rijeka je u zadnjim minutama s deset igrača na terenu

• 77’

GOOOL Obregon je iskoristio lošu rekaciju vratara Gzire, oduzeo loptu i gurnuo za Princea koji je ostao sam pred golom i zabio.

• 75’

Rijeka je sve bliže premijernoj pobjedi u novom Uefinom natjecanju, rutinski čuva stečenu prednost

• 64’

Opasan udarac Thiaguinha i još bolja reakcija Labrovića

• 57’

GOOOL Tomečak je prizemno ubacio s desne strane, a Bušnja preciznim udarcem pogodio gol.

• 51’

Bušnja je prošao po lijevoj strani, ušao u kazneni prostor i ubacio, Tomečak je natrčao i pucao isprve lijevom nogom, ali vratar Gzire ponovo je spreman.