UVJERLJIVA POBJEDA

Rijeka na sjajan način prekinula krizu kod Intera, Bišćan može odahnuti

10.02.2019 u 16:48

U nedjeljnom dvoboju 20. kola HT Prve lige nogometaši Rijeke s uvjerljivih 3:0 pobijedili su u gostima Inter te tako stvarili svoju prvu pobjedu u jednoj službenoj utakmici u novoj kalendarskoj godini...

Nakon remija sa Slavenom i domaćeg poraza protiv Gorice Igor Bišćan našao se pod pritiskom uoči dvoboja u Zaprešiću ove nedjelje, no riječki nogometaši na pravi su način reagirali i zabilježili uvjerljivu pobjedu.

• +3
HT Prva liga, 20. kolo: Inter - Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

Doduše, nije tako izgledalo nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka, ali ulaskom Alexandera Gorgona Riječani su proigrali i sve riješili u samo osam minuta.

Prvi pogodak za goste zabio je Jakov Puljić nakon kornera u 66. minuti.

Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo

Tri minute kasnije Puljić se pretvorio u asistenta u akciji koju je započeo Gorgon, a završio Stjepan Lončar.

U 74. minuti Gorgon je odigrao dupli pas s Halilovićem i zatim proigrao Puljića kojem nije bilo teško zabiti svoj drugi gol na utakmici.

Rijeka je ovom pobjedom zadržala korak s Osijekom koji je u petak svladao Rudeš, u borbi za drugo mjesto na ljestvici. Inter će se do kraja sezone s Istrom boriti za izbjegavanje mjesta koje vodi u dodatne kvalifikacije za opstanak u prvoligaškom razredu...

HT Prva liga, 20. kolo:

Inter – Rijeka 0:3 (Puljić 66, 74, Lončar 69)

Inter – Rijeka 0:3 (20. kolo 2018./19., 10.2.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo

Inter Zaprešić-Rijeka0:3
Hajduk-Lokomotiva2:1