NEVJEROJATAN PREOKRET

Real uz puno sreće slavio protiv Getafea

22.04.2009 u 08:33

U 32. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je uz puno sreće na domaćem terenu pobijedio Getafe 3:2, dok je Numancia kod kuće poražena od Athletic Bilbaa 1:2

Nevjerojatna utakmica

Getafe je protiv aktualnog španjolskog prvaka poveo već u 10. minuti pogotkom Roberta Soldada, a u završnici prvog poluvremena poravnao je Gonzalo Higuain.

Kad je Juan Albin u 84. ponovo osigurao prednost Getafeu, izgledalo je da Real neće izbjeći poraz. No, samo dvije minute kasnije Guti je poravnao na 2:2 iz slobodnog udarca.

U 89. minuti Realov stoper Pepe u kaznenom je prostoru srušio Francisca Casquera i na zemlji ga izudarao. Stoper 'kraljeva' je dobio crveni karton, a udarac Casquera s bijele točke obranio je Iker Casillas.

Pobjedu Realu donio je Higuain svojim drugim golom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Rezultati 32. kola:

Numancia - Athletic Bilbao 1:2 (Domingo Cisma 10/Gaizka Toquero 30, Fernando Llorente 48)
Real Madrid - Getafe 3:2 (Gonzalo Higuain 45+1, 90+3, Guti 86/Roberto Soldado 10, Juan Albin 84)