SENZACIJA U MADRIDU

Real se potpuno osramotio u Primeri, a došao mu kraj i u Kupu kralja!

24.01.2018 u 23:29

Nogometaši Reala neočekivano su izgubili 2:1 na Santiago Bernabeuu u uzvratu četvrtfinala Kupa kralja protiv Leganesa te tako ispali zbog jednog gola više primljenog u gostima...

Kada je Real u posljednjim trenucima prvog susreta golom Asensija osigurao pobjedu u gostima, malotko je vjerovao da bi Leganes mogao u uzvratu usred Madrida izbaciti slavni klub i proći u polufinale Kupa kralja.

• +6
Izvor: Reuters / Autor: REUTERS/Javier Barbancho

No, upravo se to dogodilo ove srijede na Santiago Bernabeuu. Poveli su gosti golom Erasa u 32. minuti, izjednačio je Benzema početkom drugog dijela, a onda je u 56. minuti Gabriel zabio drugi pogodak Leganesa koji mu je dao ključnu prednost jednog viška pogotka u gostima.

Rezultat se do kraja dvoboja više nije mijenjao, na užas Realovih navijača.

Autor: youtube

Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu, a Luka Modrić posljednjih dvadesetak minuta.

Ovo je daleko najveća pobjeda u povijesti Leganesa koji tek od ove sezone igra u Primeri, a Zinedine Zidane nakon brodoloma u Primeri ostao je bez prilike za osvajanje još jednog trofeja, a možda i svojeg radnog mjesta u Madridu...