TRIJUMF BEZ RONALDA

Real nastavio potjeru za Barcelonom

07.03.2011 u 07:51

Skandal u Sloveniji. Četvrta četvrtfinalna utakmica između Olimpije i Red Bulla (EBEL liga) nije odigrana jer su gosti odbili nastupiti zbog straha od navijača

Real je i dalje u potjeri za Barcelonom. Iako su 'kraljevi' kod Racinga stigli oslabljeni, pa tako nije bilo ni Cristiana Ronalda, Mourinhova družina se nije poskliznula.

Pogotke za goste postigli su Emmanuel Adebayor (24) i Karim Benzema (27, 75), dok je strijelac za Racing bio Kennedy Bakircioglu (70).

Tako je Real opet smanjio razliku za vodećom Barcelonom na sedam bodova te produžio nadu u naslov.

Spomenimo i da je Athletic Bilbao kod kuće svladao Sevillu 2:0, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je cijeli susret za goste. Athletic Bilbao je poveo u 66. minuti autogolom Federica Juliána Fazija, a konačnih 2:0 postavio je Andoni Iraola u 89. minuti iz jedanaesterca.

U ponedjeljak se sastaju Deportivo La Coruna - Real Sociedad.