EL CLASICO

Real Madrid ruši moćnu Barcelonu?

16.04.2011 u 21:59

Na rasporedu je prvi od četiri 'el clasica' koji će se odigrati u 18 dana. Na Santiago Bernabeu u 32. kolu španjolskog prvenstva gostuje Barcelona koja je na ljetvici ima osam bodova prednosti pred Realom

Jasno je kako samo pobjeda odgovara 'kraljevima', ali to neće biti lako ostvariti. Na Nou Campu je Barcelona slavila s 5:0, a i u posljendjih pet prvenstvenih ogleda katalonska momčad je izašla kao pobjednik

REAL - BARCELONA 1:1

90+4' - kraj utakmice
90' - Afelley je prošao svojeg čuvara, ali njegov udarac sa 16 metara nije pogodio okvir gola
89' - Khedira je neometan sa 14 metara pucao ravno u Valdesa
86' - Casillas je zaustavio zicer Ville
82' - 1:1 - GOOOOL - Cristiano Ronaldo je bio siguran
81' - duel Alvesa i Matrcela sudac je okarakterizirao penalom
71' - Messi je obavio pola posla, ali je udarac Ville zaustavio Casillas
68' - David Villa je sa 18 metara pucao visoko preko gola
65' - Carvalho je ubacio, a Pique u zadnji čas izbio loptu ispred Ronalda
62' - kombinirali su igrači Barce, a Xavijev udarac je otišao preko grede
58' - Real sada izgleda nemoćan, Barcelona drži loptu koliko želi
52' . 0:1 - GOOOOL - Lionel Messi je realizirao najstrožu kaznu
51' - penal za Barcu, Villa ga je izborio, Albiola je pocrvenio
50' - Ronaldo je iz slobodnjaka s oko 24 metra uzdrmao vratnicu
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - najbolja prilika za Real, nakon kornera je Ramos glavom pronašao Ronalda,a njegov udarac je sa crte izbio Adriano
44' - dobra akcija Barcelone, ali je Messijev udarac s 15 metara zaustavio Casillas
40' - Villa je opalio s 20 metara, ali bilo je to preslabo za Casillasa
34' - Ronaldo je bio pred vratima, ali je uklizao Adriano i spriječio siguran pogodak
26' - Villa je pao u kaznenom prostoru, ali se sudac nije oglasio, Pique je požutio zbog prigovora
22' - najopasnija prilika za Real, Benzema je pucao, ali se mreža nije zatresla
20' - prilika za Messija koji je izašao pred Casillasa, ali ga nije uspio lobati
12' - kako prolazi vrijeme Ktalonci preuzimaju kontrolu utakmice
5' - igra se čvrsto, Real je zasad zaustavio Barcu
1'- počela je utakmica