remi s valladolidom

Real bez Modrića primio prvi bolan šamar ove sezone u Primeri: Tako se ne može do titule...

24.08.2019 u 21:03

Veliki bod osvojili su nogometaši Valladolida koji su u utakmici 2. kola španjolskog prvenstva kao gosti na Santiago Bernabeu s domaćim Real Madridom odigrali 1-1 (0-0).

Poveo je 'kraljevski klub' golom Karima Benzeme u 82. minuti, a pogodak za konačnih 1-1 u 88. minuti postigao je Sergio Guardiola.

U momčadi Reala nije bilo kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića koji je izdržavao jednu utakmicu suspenzije, zbog crvenog kartona zarađenog u utakmici 1. kola protiv Celte Vigo.

Real sada ima četiri boda iz dvije odigrane utakmice, ali nakon trijumfa u Vigu, ovaj susret u Madridu pokazao je da slabosti viđene u predsezoni nisu slučajnost i Zinedineu Zidaneu neće biti lako ovu momčad vratiti na puteve stare slave...