poraz kod granade

Rakitić napokon zaigrao od prve minute pa zatim doživio s Barcelonom debakl

21.09.2019 u 22:53

U dvoboju 5. kola španjolskog nogometnog prvenstva nogometaši Barcelone izgubili su u gostima kod Granade rezultatom 2:0, a Ivan Rakitić igrao je u prvih sat vremena utakmice...

Naš 31-godišnji reprezentativac pokušava se ponovo nametnuti treneru Valverdeu kod kojeg je u prethodne dvije sezone bio jedan od najkorištenijih nogometaša, no to neće biti lako.

Ivan Rakitić ove subote napokon je zaigrao od prve minute u dresu Barcelone, no nije se proslavio niti on niti suigrači.

Dapače, katalonska momčad doživjela je debakl kod Granade i izgubila 2:0, zahvaljujući golovima Azeeza i Vadilla u 2. i 66. minuti.

Rakitić je izašao iz igre u 62. minuti, a zamijenio ga je Arthuro Vidal.

Ovo je već drugi poraz u prvih pet utakmica španjolskog prvenstva za Barcelonu koja se i dalje nalazi tek u središnjem dijelu ljestvice, a Granada je zahvaljujući ranijem remiju Atletica sa Celtom senzacionalno izbila na sami vrh...