NEIZVJESNO DO KRAJA

Prvi remi u novoj sezoni HT Prve lige; evo kako je Gorica povela i kako je Inter efektno došao do boda

20.07.2019 u 22:57

U drugoj subotnjoj utakmici prvog kola Hrvatski Telekom Prve lige Gorica i Inter su odigrali 1:1

Imamo prvi remi u novoj sezoni hrvatskog prvenstva. U Velikoj Gorici nije bilo pobjednika. Gorica je prošle sezone bila ugodno iznenađenje, jer je odmah kod ulaska u elitni razred osvojila peto mjesto te joj je nastup u Europi izmakao za tri boda, ali na startu nije stigla do cijelog plijena iako je povela.

Pogodak za domaćina postigao je Poljak Maslowski iz slobodnog udarca sa oko 18 metar u 35. minutia. Pucao je prizemno, lopta se koprcala u rukama zaprešićkog vratara i zatim otkotrljala u mrežu.

Na izjednačenje se čekalo do 58. minute. Poslije ubačaja s lijeve strane Bosec je s desna iskosa efektno s desetak metara zakucao loptu u mrežu.