UTJEŠNI GOL

Prvi gol Sliškovića za Mainz u Bundesligi

13.02.2011 u 20:24

U susretu 22. kola njemačkog nogometnog prvenstva Koln je pobijedio Mainz 4:2, dok su Werder i Hannover odigrali bez pobjednika, 1:1

Golove za Koln postigli su Lukas Podolski (3,55) i Milivoje Novaković (43,60), dok su strijelci za goste bili su Sami Allagui (31) i mladi hrvatski nogometaš Petar Slišković (89) kojem je to bio prvi gol u Bundesligi. Slišković je u igru ušao u 65. minuti.

U susretu između Werdera i Hannovera poveli su gosti golom Konana u 26. minuti, a izjednačio je Mertesacker u 50. minuti.

Koln je sa nova tri boda pobjegao iz zone ispadanja i trenutačno drži 13. mjesto sa 25 bodova. Werder je stepenicu niže sa 24 boda, pet više od zone ispadanja. Hannover je četvrti sa 38 bodova, a Mainz peti s bodom manje. U vodstvu je Borussia Dortmund sa 52 boda.