GALATASARAY JE BIO PREJAK

Prosinečki doživio i drugi uzastopni poraz u Turskoj

28.10.2012 u 07:36

Hrvatski stručnjak Robert Prosinečki doživio je i drugi poraz na klupi Kayserispora čiji je trener postao prije desetak dana. Njegova je momčad izgubila u gostima kod aktualnog prvaka Galatasaraya s 3:0

S obzirom da je rezultat 3:0 stajao na semaforu već u 36. minuti, može se reći da su Prosinečki i njegovi nogometaši na kraju još i dobro prošli u dvoboju 9. kola turske Superlige. Nevolje su za Kayserispor počele već u sedmoj minuti kada je glavom svoj sedmi prvenstveni pogodak sezone zabio Umut Bulut. U 32. minuti je prednost domaćih povećao Brazilac Cris, također preciznim udarcem glavom, da bi za 3:0 zabio Burak Yilmaz kojem je to šesti gol sezone.

U nastavku se Kayserispor ipak spasio od težeg poraza, ali i ovako je pao na pretposljednje mjesto na ljestvici sa samo sedam bodova iz devet utakmica.

Prosinečki je, podsjetimo, debitirao u prošlom kolu kada je njegova momčad kod kuće poražena od Buyuksehyra (1:0).