druga hnl

Prije par dana držali su Dinamo 'u šahu', a sada su doživjeli pravu katastrofu na svom stadionu; u derbiju kola Varaždin bolji od Rudeša

31.10.2021 u 22:26

BSK, vodeća momčad Druge HNL, nenadano je u 11. kolu ostao bez domaćih bodova. Orijent 1919 je bio uvjerljiv te je u Bijelom Brdu slavio čak 4:1. Zanimljivo, prije par dana, u dvuboju SuperSport hrvatskog nogometnog kupa, istia taj BSK se odlično nosio sa zagrebačkim Dinamom i ispao nakon fenomenalne golčine Mislava Oršića i pobjede Modrih 3:2

Igrač utakmice u Bijelom Brdu bio je Kristian Fućak koji je postigao hat-trick te je vodio Riječane do pobjede. Zrilić je bio strijelac još jednog gola za goste, dok je za domaći sastav jedino pogodio Periša.

BSK je ostao na 20 bodova, a isti broj bodova ima i Croatia iz Zmijavaca koja je u ovom kolu, na domaćem terenu, bila bolja od Sesveta s 1:0. Jedini strijelac na utakmici bio je Šuto u 77. minuti.

Derbi utakmica je igrana u Varaždinu gdje je domaćin s 2:1 pobijedio Rudeš. Varaždinci su poveli u 25. minuti kada je Šego realizirao jedanaesterac. Nakon sat vremena igre za Rudeš je izjednačio Liklin, no deset minuta prije kraja domaćinu je tri boda osigurao Herrera.