Hajduk je odigrao solidnu utakmicu i napadao većinu utakmice, no Bijeli nisu mogli pronaći put do mreže. Stativa i odlični Kotarski na golu Gorice su spriječili Hajduk da uzme sva tri boda na Poljudu

HAJDUK: Kalinić - Lovrencsics, Katić, Elez, Melnjak - Fossati, Atanasov - Kačaniklić, Livaja, Biuk - Ljubičić

GORICA: Doka, Jovičić, Steenvoorden, Krizmanić - Sarić, Pršir - Delfi, Kalik, Lovrić - Stojanovski

• +9
Hajduk - Gorica, 13. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Cropix / Autor: Josko Ponos / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Kakva je ovo sad šansa bila za Hajduk! Čolina je dobro našao Melnjaka unutrat peterca no udarac je otišao preko gola

• 90’

Simić je dobio žuti karton

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Poljudu

• 88’

Još jedna opasna situacija pred golom gostiju, Sahiti je našao Livaju u šesnaestercu no napadač Hajduka nije uspio pronaći prostora za udarac i obrana je to očistila

• 87’

Sahiti je pucao izvan šesnaesterca no lopta je otišla daleko preko gola

• 84’

Dobra prilika za Hajduk! Livaja je majstorski probao iz šesnaesterca s volejom zabiti no lopta je otišla malo preko gola

• 83’

Sarić je napravio prekršaj i dobio je žuti karton

• 80’

Melnjak je ubacio loptu u šesnaesterac, a u gužvi se najbolje snašao Mlakar no slabo je pucao i lopta je otišla preko gola

• 73’

Mlakar je glavom pucao nakon ubačaja, no slab je bio udarac i to je Kotarski lagano obranio