U dramatičnoj završnici skupine B dalje su prošli favoriti. Portugal je s Iranom odigrao 1:1, a Iranci su u nadoknadi imali i priliku za senzaciju. Španjolska je s Marokom odigrala 2:2, i osvojila prvo mjesto...

IRAN - PORTUGAL 1:1 (Ansarifard 90+3'/Quaresma 45+1')

Iran: Beiranvand, Rezaeian, Hosseini, Pouraliganji, Hajsafi, Taremi, Jahanbakhsh, Ezatolahi, Ebrahimi, Amiri, Azmoun

Portugal: Rui Patricio, Cedric, Pepe, Fonte, Guerreiro, Quaresma, William Carvalho, Adrien Silva, Joao Mario, Andre Silva, Ronaldo

• +18
SP 2018., skupina B: Iran - Portugal Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

ŠPANJOLSKA - MAROKO 2:2 (Isco 19', Aspas 90+3' /Boutaib 14', En-Nesyri 81')

Španjolska: De Gea; Carvajal, Pique, Ramos, Jordi Alba; Busquets, Thiago; Silva, Iniesta, Isco; Diego Costa

Maroko: Munir; Hakimi, Da Costa, Saiss, Dirar; El Ahmadi, Boussoufa; Amrabat, Belhanda, Ziyech; Boutaib

• +24
SP 2018., skupina B: Španjolska - Maroko Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • +20
SP 2018., skupina B: Iran - Portugal (navijači) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • +10
SP 2018., skupina B: Španjolska - Maroko (navijači) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

Tablica na kraju: 1.Španjolska 5, 2. Portugal 5, 3. Iran 4, 4. Maroko 1

• 90’

Kraj utakmice! Kakva drama na kraju! Iranu je iznimno malo nedostajalo za pobjedu i prolazak skupine. Gotovo je i u drugoj utakmici, Španjolska - Maroko 2:2

• 90’

Kakva prilika za Iran! Taremi iz blizine puca pored gola u četvrtoj minuti nadoknade

• 90’

GOOOOL za Iran! Iskoristilu su penal

• 90’

Španjolcima je priznat gol nakon provjere 2-2

• 90’

Penal za Iran! Nakon provjere snimke sudac je pokazao na penal

• 90’

Trese se marokanska mreža, ali je španjolski gol poništen zbog zaleđa

• 90’

Iranci traže penal zbog igranja rukom; sudac ide provjeriti snimku

• 83’

Žuti karton za Cristiana Ronalda. U borbi za loptu udario je laktom iranskog igrača. Situacija se provjeravala, a sudac je naknadno pokazao (samo) žuti karton. Portugal je odahnuo.