BELGIJSKA LIGA

Pogodak i asistencija Perišića za Brugge

25.10.2009 u 22:41

Mladi hrvatski reprezentativac Ivan Perišić nastavlja s odličnim igrama u redovima belgijskog prvoligaša Club Bruggea. U gostujućoj pobjedi protiv Roeselarea 3:2 Perišić je upisao pogodak i asistenciju

Perišić je upisao prvi pogodak za goste u 37. minuti, a samo dvije minute kasnije asistirao je Vargasu za vodstvo 2:0. U 51. minuti Brugge je ostao bez Klukowskog, koji je skrivio jedanaesterac. Bjarni Vidarsson je bio uspješan s bijele točke.

Na 3:1 je povećao Kouemahe u 66. minuti, a konačnih 3:2 postavio je Dissa u 84. minuti. Perišić je u dosadašnjem dijelu prvenstva zabio tri gola.

Pobjedu je upisao i Anderlecht, koji je na gostovanju kod Mechelena slavio 2:0. Strijelci za protivnika zagrebačkog Dinama u Europskoj ligi bili su Lukaku (12) i Boussoufa (57).

Club Brugge je pobjedom zadržao vodeću poziciju na ljestvici sa 27 bodova, dok je Anderlecht na drugoj poziciji s jednim bodom manje.