LUKINA MAJSTORIJA

Pogledajte Modrićevu fantastičnu asistenciju!

27.09.2012 u 08:56

Nogometaši Real Madrida osvojili su 34. izdanje Trofeja Santiago Bernabeu posveće dugogodišnjem predsjedniku kluba po kojem je nazvan i stadion gdje igra 'kraljevski klub'. Modrić i društvo pobijedili su kolumbijski Millionarios 8:0

Real je protiv kolumbijskog Millionariosa igrao u šarenom sastavu u kojem su nedostajale najveće zvijezde, no zato je igrao Luka Modrić koji je u igru ušao u drugom poluvremenu pri vodstvu 'kraljevskog kluba' 5:0.

Luka Modrić upisao je svoju premijernu asistenciju u dresu madridskoga Reala! A ako je trener Jose Mourinho morao već toliko čekati, isplatilo se. Jer, lopta koju je hrvatski nogometaš poslao iz sredine terena Karimu Benzemi publiku na Santiago Bernabeu na trenutak je sigurno podsjetila na magiju Zinedinea Zidanea.

Modrić, koji je igrao drugo poluvrijeme, asistirao je Benzemi upravo za osmi gol, u 78. minuti. Osim Francuza, pogotke su postigli Kaka (3), Callejon (2) i Morata (2).