DRAMA U MADRIDU

Pogledajte kako je Ronaldo spasio Real

03.05.2010 u 09:18

U 35. kolu španjolskog prvenstva Real je pobjedom u posljednjim minutama utakmice zadržao barem malu nadu da može prestići Barcelonu u završnici

U subotu je Barcelona na impresivan način pobijedila Villarreall (4:1) na El Madrigalu, ali u nedjelju je Real smanjio prednost Katalonaca samo na bod.

No 'kraljevi' su dugo vrijeme živjeli na rubu gubitka bodova. Gosti iz Osasune su dva puta vodili preko Arande (7) i Vadocza (42), no zahvaljujući Cristianu Ronaldu (24) i Marcelu (44) na odmor se otišlo sa 2:2.

Nastavak je donio potpunu dominaciju domaće družine koja nikako nije mogla pronaći put do pobjedničkog gola. Sve do 89. minute, kada je jedno ubacivanje glavom u mrežu pospremio Cristiano Ronaldo. Portugalac je još jednom ove sezone bio spasitelj Reala koji je tako ostao u utrci za titulu.