MAXTV PRVA LIGA

Pogledajte kako je Inter šokirao Poljud

31.10.2011 u 08:51

Nogometaši splitskog Hajduka doživjeli su i drugi ovosezonski poraz, a 'krvnik' je bio zaprešićki Inter

Trener Ilija Lončarević pokazao se kao vrhunski znalac za ukroćivanje splitskih 'bilih'. Opet je bio koban za Hajduk te već četvrtu sezonu klub iz Zaprešića odlazi neporažen s Poljuda. Gosti su pokvarili slavlje Torcide koja je na ovoj utakmici obilježila 61. rođendan, a dok su domaći navijači feštali, isto su radili i gosti, koji su u trećoj minuti poveli golom Abilaliaja.

Novi šok stigao je već u 26. minuti kada je Oršulić povećao na 0:2, a kakvu-takvu nadu domaćima u mogući preokret donio je Maloča golom u 38. minuti. Ipak, u drugom dijelu gosti su znalački čuvali svoju mrežu i kući ponijeli pobjedu, prekinuvši pozitivnu seriju Hajduka. A baš su se Splićani ponadali da bi mogli sustići vodeći Dinamo...