KIKS ZA KIKSOM

Pogledajte greške obrane engleskih velikana

02.08.2010 u 12:00

Diljem Europe igraju se prijateljske utakmice uoči početka sezone u najjačim ligama. Tako je nedjelja donijela dva sraza bundesligaša protiv premijerligaša

Njemački klubovi u oba su okršaja bili uspješniji, a razlog poraza engleskih klubova bile su nevjerojatne pogreške.

Tako je Liverpool na gostovanju kod Borussije Mönchengladbach izgubio sa 1:0. Gol za domaćina postigao je Karim Matmour u osmoj minuti nakon pogreške stopera Daniela Ayale.

Borussia - Liverpool 1:0

Chelsea je igrao u Frankfurtu kod Eintrachta koji je slavio sa 2:1. Prvi gol za bundesligaša je u 24. minuti zabio Patrick Ochs, a krivac je sam vratar Chelseaja Hilario koji je išao driblati te je izgubio loptu. U drugom dijelu u 65. minuti, Frank Lampard zabio je pogodak za izjednačenje.

No veselje za pune tribine donio je Halil Altintop u 83. minuti s bijele točke. Jedanaesterac je skrivio Nemanja Matić koji je suparničkog igrača povlačio za dres.

Eintracht - Chelsea 2:1